POWIĘKSZANIE PENISA KWASEM HIALURONOWYM

Powiększanie penisa

Nowoczesna metoda polegająca na powiększaniu penisa kwasem hialuronowym przy użyciu wypełniacza tkankowego zawierającego kwas hialuronowy. Technika powiększania prącia opracowana została w Korei w 2002 roku. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Metoda, którą mam do zaoferowania stanowi przełom w dziedzinie nieoperacyjnego powiększania prącia. Stało się to możliwe dzięki postępowi w technologii wytwarzania wypełniaczy skórnych, co oznacza, że materiałem zbliżonym do tego, którym powiększa się np. usta czy policzki, powiększa się penisa zwiększając jego obwód i w niewielkim stopniu długość. Badania wskazują, że obwód prącia jest najbardziej pożądany pod względem wyglądu oraz relacji intymnych. Podając w odpowiedni sposób kwas hialuronowy zwiększam obwód penisa zostaje zwiększony, a w zależności od objętości podanego materiału można uzyskać dodatkowo efekt wydłużenia narządu.

Czym jest i jak wykorzystujemy kwas hialuronowy do powiększenia penisa?

Kwas hialuronowy jest substancją cukrową występującą naturalnie w skórze – ma on właściwości pochłaniające i zatrzymujące wodę, co wykorzystywane jest do powiększenia i odmłodzenia penisa. Nazwa kwas związana jest z tym, że ma on niższe pH od tego jakie posiada skóra- w żadnym wypadku nie jest to kwas powodujący „korozję”. Kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie międzykomórkowe w skórze, a jego ilość maleje wraz z wiekiem. Według amerykańskich naukowców od 25 roku życia tracimy jedną „łyżeczkę od herbaty” kwasu hialuronowego rocznie – między innymi dlatego stosowanie wypełniania ust, policzków, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek itd staje się z dnia na dzień coraz bardziej popularnym i dostępnym w Polsce zabiegiem. W połączeniu z terapią osoczem bogatopłytkowym można uzyskać dodatkowo zwiększenie twardości i siły erekcji (jest to osobny zabieg).

 

Podanie kwasu hialuronowego jest najbezpieczniejszą metodą powiększania penisa.

Najczęstszymi powikłaniami jest obrzęk i miejscowe zasinienia prącia, co ma charakter łagodny i przejściowy. Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego penis zwiększy swój obwód, a także długość, bez ryzyka wystąpienia permanentnych powikłań.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym?

Wielu mężczyzn jest niezadowolonych z wyglądu swojego penisa lub po prostu chciałoby poprawić jego wygląd. Brak satysfakcji z wielkości prącia jest częstą przyczyną zaniżonej samooceny i wpływa na niską jakość współżycia. Trudno jest prezentować wysoki poziom w łóżku jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu intymnej części swojego ciała. Powiększania penisa kwasem hialuronowym, jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki oferowanej przeze mnie metodzie nie trzeba poddawać się drastycznemu zabiegowi chirurgicznemu. Za pomocą zastrzyku z wypełniacza zawierającego kwas hialuronowy, podobnego do tego, którym usuwa się zmarszczki można natychmiastowo poprawić wielkość członka.

Istotne jest realistyczne spojrzenie na to, jaki faktycznie jest nasz penis i jaki rezultat możemy osiągnąć procedurą powiększania penisa kwasem, którą wykonuję w gabinecie. Jest to możliwe tylko w trakcie konsultacji z lekarzem, który wykonuje zabieg. 

Wskazania do zabiegu powiększania prącia:

 •  Niezadowolenie z wielkości penisa
 •  Brak psychologicznej pewności co wielkości penisa
 •  Zwiotczenie tkanek spowodowane wiekiem
 • Chęć poprawy doznań swoich oraz partnerki w trakcie współżycia

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania prącia:

 • Wiek poniżej 18. roku życia
  – Choroby autoimmunologiczne, nowotworowe, zakażenia w obrębie narządów płciowych
 •  Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
 • Stulejka (przeciwwskazanie względne)
 •  Tendencja do tworzenia się bliznowców
lek. med. Mateusz Juszczyk
lek. med. Mateusz Juszczyk
Czytaj więcej
Jak wygląda procedura powiększania penisa w moim gabinecie w Nowym Sączu?
Konsultacja jak i samo umawianie się na nią przebiega w atmosferze pełnej dyskrecji i nie jest krępująca dla pacjenta. Podczas rozmowy z lekarzem pacjent przedstawia swoje oczekiwania co do wielkości prącia, zbierany jest dokładny wywiad i przeprowadzane badanie lekarskie oraz określana jest ilość kwasu w mililitrach jaka zostanie podana pacjentowi. Znieczulenie polega na wykonaniu iniekcji w okolicy penisa. Zabieg trwa ok 30-40 minut. Za pomocą kaniuli preparat wprowadzany jest podskórnie w obrębie penisa. Efekt widoczny jest najcześciej tuż po zabiegu, jednak ostateczny wynik można ocenić po miesiącu. Wtedy też można podjąć decyzję czy chcemy jeszcze bardziej powiększyć prącie. Uważam, że bezpieczniejsze i korzystniejsze dla pacjenta jest podanie mniejszej objętości preparatu podczas pierwszego zabiegu, niemniej jednak jest to kwestia indywidualna i osobniczo zmienna.

lek. med. Mateusz Juszczyk

Zalecenia pozabiegowe:

 • powstrzymanie się od współżycia przez okres 3 tygodni
 •  w ciągu pierwszego tygodnia od zabiegu nie należy wykonywać intensywnych
  ćwiczeń fizycznych, nie korzystać z sauny i unikać gorących kąpieli
 •  przynajmniej dwa razy dziennie przez trzy tygodnie należy masować prącie zgodnie ze wskazówkami lekarza

Możliwe powikłania :

 • obrzęk, tkliwość, zasinienia w obrębie penisa
 •  ból lub trudności w oddawaniu moczu (rzadkie)
 •  zakażenie
 •  przemieszczenie materiału i zniekształcenie penisa

   

Zalecenia pozabiegowe:

Zwiększenie obwodu penisa zależne jest od jego długości i ilości preparatu jaka zostanie podana. Krótszy penis wymaga mniej wypełniacza, dłuższy wymaga większej objętości preparatu.

 

Jednorazowo podawane jest około 20 ml preparatu.

Zapewnia to wygojenie się miejsc po iniekcji preparatu i zmniejsza ryzyko infekcji. Kilka dni po zabiegu wypełniacz jest podatny na przemieszczenie w czasie stosunku.

Wypełniacz wchłania się powoli w czasie 12-18 miesięcy. Po 12 miesiącach MOŻE zaistnieć potrzeba podania połowy dawki początkowej celem utrzymania
satysfakcjonującego obwodu. Jest to jednak KWESTIA OSOBNICZO ZMIENNA.

Doświadczenie wskazuje, że zdecydowana większość mężczyzn jest zadowolona z zabiegu i odczuwa poprawę komfortu życia seksualnego oraz cieszy się widocznym powiększeniem prącia zwłaszcza w spoczynku. Kwas hialuronowy stymuluje proces neokolagenezy, czyli przyrostu tkanek, trudno jednak dokładnie ocenić w jakim stopniu.

Zagraniczne kliniki używające kwasu hialuronowego do zwiększania obwodu penisa donoszą, że do 50% objętości wstrzykniętego wypełniacza stanie się stałym przyrostem obwodu penisa.

Po zabiegu odczujesz że penis w spoczynku jest mniej obkurczony. Dla wielu mężczyzn ich zwiotczały penis ma tendencję do kurczenia się w pewnych sytuacjach, takich jak pływanie, zimno. Zwłaszcza w publicznej szatni lub prysznicu niektórzy mężczyźni czują się skrępowani. Leczenie może pomóc Ci poczuć się pewniej, między innymi w takich sytuacjach.

Podczas erekcji zaobserwujesz mierzalny wzrost grubości (proporcjonalny do wstrzykniętej objętości), ale może nie być tak zauważalny, jak w przypadku zwiotczenia.

 

W BARDZO RZADKICH PRZYPADKACH wypełniacz może zostać wchłonięty przez organizm w ciągu kilku miesięcy. Stosuję preparaty wysokiej klasy i taka sytuacja nie miała miejsca, niemniej jednak opisywana była w doświadczeniach amerykańskich lekarzy.

Usunięcie owłosienia na kilka dni przed zabiegiem. 
– W dniu zabiegu dokładnie umyj okolicę mydłem i wodą.

Począwszy od tygodnia przed leczeniem, nie należy przyjmować:
– aspiryny
– leków p.krzepliwych
– leków przeciwzapalnych  , aby uniknąć n
krwawienia, zasinienia lub innych działań niepożądanych.

 Po zabiegu wskazana jest wizyta kontrolna po 2-3 tygodniach.

POWIĘKSZANIE PENISA KWASEM HIALURONOWYM A CENA

Ilość mililitrów kwasu hialuronowego wstrzykniętych w penisa ma znaczny wpływ na koszty zabiegu. W dużej mierze właśnie to decyduje o tym, ile kosztuje zabieg powiększania. Cena może się pod tym względem znacznie różnić i jest ustalana podczas konsultacji.

 

 Kontakt telefoniczny odnośnie zabiegu  pod numerem