Gabinet medycyny estetycznej — zabiegi:

Botoks

Zabieg pozwala na uzyskanie efektu wygładzenia zmarszczek mimicznych twarzy. Należy pamiętać, że zmarszczki statyczne (czyli te, które widoczne są gdy nasza twarz jest „w spoczynku”) mogą ulec zmniejszeniu natomiast nie zostaną one zlikwidowane dzięki toksynie botulinowej.

Lifting

BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY Lifting bez użycia skalpela wykonywany jest przeze mnie za pomocą implantacji nici First Lift Barb 4D. Są to nici wykonane z polidioksanonu (stosowany w wytwarzaniu nici chirurgicznych stosowanych w medycynie) posiadające system czterowymiarowych mikroskopijnych haczyków, które zakotwiczają się w tkankach i unoszą je po wprowadzeniu nici w pożądane miejsce.

Fibryna bogatopłytkowa

Organizm człowieka posiada własny potencjał umożliwiający szybką regenerację i odbudowę tkanek. Uszkodzenie tkanki uruchamia szereg naturalnych mechanizmów prowadzących do mobilizacji procesów odpowiedzialnych za gojenie.

Kwas hialuronowy

Wraz z upływem czasu twarz starzeje się, co spowodowane jest utratą jędrności i elastyczności skóry, a także zanikiem lezących pod nią struktur: tkanki tłuszczowej, mięśni i powięzi, struktur kostnych. Wypełniacze skórne zawierające kwas hialuronowy doskonale zastępują zanikającą w określonych partiach twarzy tkankę.

Powiększanie ust

Zabieg powiększania lub modelowania ust wykonywany jest za pomocą kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości. Powiększenie ust polega na wstrzyknięciu preparatu przy użyciu różnorodnych technik jego podawania zależnie od oczekiwań pacjenta i warunków anatomicznych ust.

Leczenie łysienia

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler. Zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez regenerację mieszków włosowych związaną z pobudzeniem ich ukrwienia i rewitalizacją.

Wlewy dożylne

Wlewy dożylne zwane potocznie kroplówkami polegają na podaniu bezpośrednio do naczynia żylnego odpowiednio skomponowanych zestawów minerałów, witamin, czy leków– według zaleceń lekarza dobranych indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Liposukcja strzykawkowa

Zabieg polegający na odessaniu tłuszczu z wybranej partii ciała (brzuch, boczki, wzgórek łonowy, uda, podbródek) z wykorzystaniem podciśnienia. Zaletą liposukcji strzykawkowej jest precyzyjna kontrola siły ssania podczas zabiegu, brak konieczności znieczulenia ogólnego czy sedacji.

Powiększanie penisa

Nowoczesna metoda polegająca na powiększaniu penisa przy użyciu wypełniacza tkankowego zawierającego kwas hialuronowy. Technika powiększania prącia opracowana została w Korei w 2002 roku.